BİZ KİMİZ?


Kişiye Özel Sağlıklı Diyet Yemekleri üretim ve adrese teslimde, sektörün lideri  olan Diyetta, 2010 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu günden itibaren bünyesindeki diyetisyenler ile, kişiye özel sağlıklı diyet yemekleri hazırladı ve sabah 06.00-08.00 saatleri arasında bildirilen adrese teslim etti.


Ankara’daki faaliyetleri bir süre sonra il sınırlarını aştı ve önce Denizli Diyetta,  daha sonra Edirne Diyetta ve Kocaeli Diyetta mutfakları açılarak bu illerdeki franchiselerimiz ile Diyetta kurumsallaşma yolunda önemli adımlar attı.


2017 yılı başında,  büyümenin doğal sonucu olarak Diyetta' nın bir tüzel kişilik çatısı altında olması gerekliliği ortaya çıktı ve Ankara Ticaret Odası bünyesinde DİYETTA YİYECEK İÇECEK GIDA HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kuruldu.


Kuruluşu takiben gerek mutfak kadrosu  ve gerekse yönetsel açıdan yeniden yapılanan Diyetta, Ankara Merkez adresinde bünyesindeki Diyetisyeni ile ücretsiz olarak vücut analizi ve ölçümler yapmağa başladı. 


Ölçümler sonucuna ve sevip sevmediğiniz besinlere göre belirlenen sağlıklı beslenme ve diyet  proğramlarına, dün olduğu gibi bugün de devam ederek sağlıklı, lezzetli ve doğal öğünler üretip belirttiğiniz adrese kadrolu elemanları ile teslim eden Diyetta, sizlerden gördüğü ilgi ve alaka ile bugünlere erişti.


Diyetta Limited Şirketi olarak yasal kayıtlarımız:  • Ankara Ticaret Odası Kayıt No:  407028
  • Ankara/Başkent Vergi Dairesi, Vergi No:3010574941
  • Çankaya Belediyesi İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsat No: 25-01-0/3281/5649001
  • Gıda Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt No: TR-06-K-03179 


INSTAGRAM ‘dan TAKİP ET

Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image