• Diyetta olarak amacımız uzman diyetisyenimizle görüştükten sonra günlük almanız gereken kalori miktarı hesaplandıktan sonra,  sağlıklı beslenme planına karar vererek; sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemekleri kapınıza kadar servis etmektir. Misyonumuz günlük koşuşturma ve yoğun tempo içerisinde sağlıklı besin tüketemeyen bireylerin beslenme alışkanlıklarını düzenlemek ve bu beslenme alışkanlığının devam etmesini sağlamak amacıyla bir rehber oluşturmaktır.


 • Öncelikle kişisel ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre uzman diyetisyenimizle görüştükten sonra size uygun bir "Beslenme Planı" belirlenir. Bize (0312) 479 39 39 Ankara veya 0507 760 90 80 numaralı DİYETTA SAĞLIKLI BESLENME HAT'larından ulaşabilirsiniz. Kişisel profiliniz oluşturulurken; diyetisyenimiz size; kilonuz, boyunuz, yaşınız, hastalık/sağlık durumunuz, alerji ve rahatsızlıklarınız, egzersiz durumunuz ve beslenme alışkanlıklarınız hakkında sorular sorar. Bu bilgiler gizlilik prensibi gereği hiçbir kişi, kurum veya kuruluşla paylaşılmamakta, gizli tutulmaktadır. Kişisel profiliniz oluşturulduktan sonra, kapıda ya da banka hesap numalarımıza ödeme yapmanız istenir. Ödemeyi yaptıktan sonra "size özel" sabah, 1.ara öğün, öğlen, 2.ara öğün ve akşam yemeği olmak üzere beş öğünlük beslenme planınız oluşturulur. Bu plan oluşturulurken sevmediğiniz, istemediğiniz besinlere yer verilmez.

  Hazırlanan yemekleriniz hava, koku gibi dış etmenlerden soyutlanarak, mikrodalga fırın ısısına dayanıklı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, FDA onaylı polipropilen kaplarla profesyonelce paketlenerek servise hazır hale getirilir. Ardından özel donanımlı filolara sahip kuryelerimiz eşliğinde, sabah 05.30-08.00 arasında vermiş olduğunuz adrese ulaştırılır.

 • Altı farklı beslenme planımız bulunmaktadır. Size en uygun yeme planı istekleriniz ve diyetisyenimizle görüştükten sonra belirlenir. Diyetta servisimiz 7 günlük,  30 günlük ve 60 günlük paketler şeklinde ücretlendirilmektedir.

  Ayrıca besin ve öğün tercihleriniz paket fiyatlarında farklılıklar yaratmaktadır. Örneğin; sadece öğle yemeği ve iki ara öğün istiyorsanız ya da akşam öğününü almak istemiyorsanız, bu durum fiyatlandırmada farklılık yaratacaktır. Yine bir arkadaş grubu olarak ya da ailece sipariş verecek olursanız indirim olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.


 • Altı farklı beslenme planımız bulunmaktadır. Size en uygun yeme planı istekleriniz ve diyetisyenimizle görüştükten sonra belirlenir.

  Diyetta servisimiz 1 haftalık, 15 günlük ve 1 aylık paketler şeklinde ücretlendirilmektedir.  Ayrıca besin ve öğün tercihleriniz paket fiyatlarında farklılıklar yaratmaktadır. Örneğin; sadece öğle yemeği ve iki ara öğün istiyorsanız ya da akşam öğününü almak istemiyorsanız, bu durum fiyatlandırmada farklılık yaratacaktır.

  Yine bir arkadaş grubu olarak ya da ailece sipariş verecek olursanız indirim olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Farklı tercihlerinizi belirtmek için ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için


 • En uygun fiyatlı paketlerimiz sırasıyla 60 günlük, 30 günlük ve 1 haftalık paketlerimizdir. Uzun süreli paket tercihleriniz sizin için avantaj sağlayacaktır.

 • Günümüzde sağlıklı beslenme gittikçe önem kazanmaya başladı. Ancak aynı oranda daha hızlı yaşamaya başladık. Günün bu yoğun temposunda ihtiyacınıza uygun yemekler bulmak, diyetisyeninizin önerdiği listeye sadık kalmaya çalışmak, onları tedarik etmek veya sağlıklı yemek hazırlamak için alışveriş yapmak bir süre sonra uygulanan sağlıklı beslenme bilincini olumsuz etkileyip vazgeçmenize neden olmaktadır. Diyetta sadece sağlıklı kilo vermenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sunulan farklı beslenme planlarıyla durumunuza özel beslenme programını sizin için hazırlayarak damak zevkinize uygun yemekleri tüketmenize de yardımcı olur.

  Sizin yerinize birilerinin alışverişe gidip, kendi elleriyle taptaze ürünleri seçip, hijyenik mutfağında profesyonel şefleriyle lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırladığını, hazırlanan bu ürünleri mikrodalga fırın ısısına dayanıklı kaplarda paketlediğini ve sizin istediğiniz saatte, istediğiniz yere getirdiğini düşünün.. Biz DİYETTA ekibi olarak bunu gerçekleştiriyoruz.


 • Yemekleriniz, mikrodalga fırın ısısına dayanıklı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, FDA onaylı polipropilen kaplar içinde size ulaşır. Yemeğinizi bu kaplarda güvenle mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz

 • Yemek paketiniz kuryelerimiz ile saat 04.00 ile 06.30 saatleri  arasında istediğiniz adrese gönderilmektedir.


 • Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarımızdan ve www.diyetta.com.tr adresinden  bizlere ulaşabilirsiniz.  0312 479 39 39 0507 760 90 80 

Bir cevap bulamadınız mı? Bize ulaşın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

INSTAGRAM ‘dan TAKİP ET

Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image